Ansatte

Andreas Evensen
Rektor
andreas@bildoybibelskole.no
Arve Myksvoll
Økonomi- og adm.leder
arve@bildoybibelskole.no
Laila Eidsheim Flaa
Studieleder
laila@bildoybibelskole.no
Marit Torsvik
Skolesekretær
marit@bildoybibelskole.no
Håkon Hauge
Tekn. driftsleder
hakon@bildoybibelskole.no
Ruben Hauge
Vaktmester
ruben@bildoybibelskole.no
Magnus Nag Hatløy
Linjelærer KRIK
magnus@bildoybibelskole.no
Gunhild Redse Cornelius
Linjelærer Internasjonal
gunhild@bildoybibelskole.no
Trond Tyssøy
Linjelærer KRIK
trond@bildoybibelskole.no
Kristoffer Norbye
Markedsleder og linjelærer Credo
kristoffer@bildoybibelskole.no
Anne-Marthe Lillebø
Linjelærer Lovsang
anne-marthe@bildoybibelskole.no
Håkon Vindenes Ree
Linjelærer Lovsang
hakon.ree@bildoybibelskole.no
Ole Magnus Breivold
Bibellærer
olemagnus@bildoybibelskole.no
Inga-Birgithe Sætre Knutsen
Bibelfag
inga-birgithe@bildoybibelskole.no
Christian Lilleheim
Bibellærer og linjelærer Credo
christian@bildoybibelskole.no
Kari Hauge
Husmor
kari@bildoybibelskole.no
Renate Løland Dalsgård
Kjøkkenleder/kokk
renate@bildoybibelskole.no
Karin Ramberg
Kokk
post@bildoybibelskole.no
Britt Marit Algrøy
Kokk
post@bildoybibelskole.no
Håkon Garnes Mjøs
Markedskonsulent/fotograf
hakon.mjos@bildoybibelskole.no
Mika Olsen
Eventkonsulent, marked
mika.ols99@hotmail.no
Ole Johan Bredvei Hvarnes
Innholdsprodusent
oj.hvarnes@gmail.com

Utleie

Visste du at du kan booke Bildøy til bryllup, selskap, konferanse og kurs? 

Les mer