Ansatte

Gunnar Ferstad
Rektor
gunnar@bildoybibelskole.no
56 316 316
Arve Myksvoll
Økonomi- og adm.leder
arve@bildoybibelskole.no
56 316 301
Laila Eidsheim Flaa
Studieleder
laila@bildoybibelskole.no
56316308
Marit Torsvik
Skolesekretær
marit@bildoybibelskole.no
56 316 316
Håkon Hauge
Tekn. driftsleder
hakon@bildoybibelskole.no
56 316 319
Vidar Søvde
Vaktmester
vidar@bildoybibelskole.no
56 316 332
Magnus Nag Hatløy
Linjelærer KRIK
magnus@bildoybibelskole.no
56 316 309
Håkon Vindenes Ree
Linjelærer Musikk
hakon.ree@bildoybibelskole.no
Anne-Marthe Lillebø
Linjelærer Musikk
anne-marthe@bildoybibelskole.no
56316318
Trond Tyssøy
Linjelærer KRIK
trond@bildoybibelskole.no
56 316 309
Gunhild Redse Cornelius
Linjelærer Internasjonal
gunhild@bildoybibelskole.no
56 316 307
Kristoffer Norbye
Markedsleder og linjelærer Credo
kristoffer@bildoybibelskole.no
56 316 304
Inga-Birgithe Sætre Knutsen
Bibelfag
inga-birgithe@bildoybibelskole.no
56 316 307
Anne Nyvoll Furnes
Linjelærer Tjeneste
anne@bildoybibelskole.no
56 316 306
Ole Magnus Breivold
Bibellærer
olemagnus@bildoybibelskole.no
56 316 305
Christian Lilleheim
Bibellærer og linjelærer Credo
christian@bildoybibelskole.no
Karin Ramberg
Kokk
post@bildoybibelskole.no
56 316 324
Britt Marit Algrøy
Kjøkken
post@bildoybibelskole.no
56 316 324
Vigdis Morland
Kokk
vigdis@bildoybibelskole.no
56 316 324
Kari Hauge
Husmor
kari@bildoybibelskole.no
56 316 315
Sofie Arnesen
Eventkonsulent PR
sofie.arnesen@gmail.com
Håkon Garnes Mjøs
Markedskonsulent/fotograf
hakon.mjos@bildoybibelskole.no
Mika Olsen
Eventkonsulent, marked
mika.ols99@hotmail.no
Peter Elias Hoddevik
Markedskonsulent/sosiale media
peterelias.hoddevik@gmail.com

Utleie

Visste du at du kan booke Bildøy til bryllup, selskap, konferanse og kurs? 

Les mer